גוג'ו רחובות לוגו

אודות גוג'ו רחובות

טיבס, טיגה פירפיר, מיסיר אליצה, טיקיל גומן…
אם השמות האלו עדיין לא אומרים לכם שום דבר, אל דאגה – זה אומר שעדיין לא גיליתם את נפלאות המטבח האתיופי של גוג'ו ברחובות. 

אחד הדברים הנפלאים שקרו בשנים האחרונות הוא שסופסוף החלה סקרנות של ממש לגבי התרבות והמסורת העתיקות של אחת העדות הוותיקות בישראל. בגוג'ו שמנו לעצמנו מטרה להכיר לכם את התרבות האתיופית מהצד הקולינרי – המטבח האתיופי העשיר והמיוחד שונה משאר המטבחים השונים של יבשת אפריקה, והוא מציע לכם שפע של טעמים לא שגרתיים ונפלאים שכל מי שאוהב אוכל טוב ומגוון ייהנה להכיר. 

כל המאכלים שתטעמו פה מוכנים בהקפדה על חומרי גלם ואופן הכנה מסורתיים ואותנטיים. הטבעונים (וגם כל השאר) ייהנו פה ממנה יפהפייה שכוללת אינג'רה ענקית אוורירית שעליה מועמסים תבשילים נהדרים כמו עדשים ברוטב פיקנטי, חומוס טחון מבושל בקדרה, תבשיל תפו"א וגזר בתבלינים ועוד מטעמים. אתם מוזמנים לבצוע את האינג'רה ולטבול אותה בתבשילים שמקשטים אותה. 

אוכלי הבשר יוכלו להזמין כאן תבשילי בשר בקר ועוף מיוחדים (קוביות בשר מוקפת בתבלינים פיקנטיים, קדירת בשר עם כורכום, ג'ינג'ר ושום, עוף חריף עם ביצים קשות ועוד), שמגיעים גם הם לצד תבשילי ירקות וקטניות. 

בסוף הארוחה תכירו מקרוב לא רק את השמות שציינו בהתחלה אלא גם שמות נוספים כמו טיגה קיי וואט, שורו, סטוליה, סילס ואחרים.
אפילו בירה אתיופית תוכלו לטעום כאן – בת לוויה מעולה לארוחה בלתי נשכחת. 

אז מוכנים לצאת מהקופסה ולהרחיב את האופקים? נשמח לראות אתכם כאן, רעבים וסקרנים, במסעדת גוג'ו ברחוב הרצל, עם משפחה או חברים, או להוציא לכם משלוח עד הבית.
בואו להתאהב במטבח רחוק-קרוב.

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה